سرپرست شبکه بهداشت و درمان کنگان:
حوادث رانندگی با مشارکت مردم در رعایت قوانین کاهش می‌یابد/ لزوم آمادگی مراکز اورژانس ۱۱۵

25 اسفند 1402

سرپرست شبکه بهداشت و درمان کنگان بر لزوم آمادگی مراکز اورژانس ۱۱۵ تأکید و گفت: حوادث رانندگی با مشارکت مردم در رعایت قوانین کاهش می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان فاطمه آهو خوش در بازدید از مجموعه اقدامات و آمادگی‌های طرح سلامت نوروزی اورژانس ۱۱۵ شهرستان اظهار داشت: هدف از این بازدید و حضور در اورژانس جاده‌ای و شهری بررسی نواقصات موجود و اطلاع از وضعیت خدمت‌رسانی است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: مراکز اورژانس شهرستان از پایگاه‌های مهم و حیاتی ارائه خدمت به مردم خصوصاً در ایام نوروز و پرتردد جاده‌ها است.
وی ضمن قدردانی از تلاش‌های خالصانه و شبانه‌روزی کارکنان این مرکز در امدادرسانی در کوتاه‌ترین زمان به حادثه دیدگان تصادفات جاده‌ای و میزان آمادگی‌شان در مواجه با حوادث، گفت: نوروز ۱۴۰۳ با همیاری و مشارکت مردم در رعایت قوانین، شاهد کمترین میزان حوادث رانندگی باشیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در بازدیدی، آخرین وضعیت امدادرسانی پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای و شهری شهرستان کنگان و شهر سیراف را مورد پایش و ارزیابی قرار داد.

در این بازدید معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، مسئول حراست، مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان کنگان نیز حضور داشتند.   

تاریخ بروز رسانی:   8 فروردين 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >