توسط شورای خیرین سلامت شهرستان کنگان و خیریه مهرآور صورت گرفت؛
اهدای شوینده‌های موردنیاز بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان

22 اسفند 1402

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: توسط شورای خیرین سلامت شهرستان کنگان و خیریه مهرآور شوینده‌های موردنیاز بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با ارزش بیش از ۳۰۰ میلیون ریال اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در گفت‌وگو با سرپرست شبکه اظهار داشت: با هماهنگی لازم و جلسات متعدد اعضای شورای خیرین سلامت با سرپرست شبکه بهداشت و درمان و رئیس بیمارستان امام خمینی (ره)، نیازمندی‌های بیمارستان شهرستان احصا و با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در اولین قدم شوینده‌های موردنیاز بیمارستان باارزش بیش از ۳۰۰ میلیون ریال به بیمارستان تحویل داده شد.

مدیرعامل شورای خیرین سلامت شهرستان کنگان در این برنامه که با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان و اعضای شورای خیرین انجام شد گفت: ساماندهی، مشارکت‌های مردمی برای حمایت از بیماران، پیگیری تجهیزات، بازسازی و توسعه بیمارستان با هماهنگی خیرین و جلب مشارکت آنان از اهداف این خیریه عنوان کردند.

مریم عسکری رئیس خانه مشارکت سلامت و یکی از اعضای شورای خیرین سلامت نیز بیان داشت: تمام همشهریان عزیز می‌توانند به‌عنوان یک خیر در حوزه بهداشت و درمان باشند هر جا که پای خیرین باز شود آثار و برکات کمک به نیازمندان و آبادانی آن منطقه به چشم می‌خورد.


کلمات کلیدی:
خیرین             بیمارستان            
شبکه         بهداشت         کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   23 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >