دادستان شهرستان کنگان:
دادگستری حامی شبکه بهداشت و درمان است/ رسیدگی به تخلفات در حوزه بهداشت و درمان تسریع می‌شود


11 تير 1403

دادستان شهرستان کنگان گفت: دادگستری حامی شبکه بهداشت و درمان است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان کنگان، سید محمد موسوی پویا در نشست مشترک با سرپرست شبکه بهداشت و دادستان شهرستان کنگان اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای تسریع در روند رسیدگی به تخلفات این بخش به کار خواهیم گرفت.

دادستان شهرستان کنگان ضمن تقدیر از زحمات کارکنان بهداشت و درمان، از عملکرد این نهاد در عرصه خدمت‌رسانی به مردم منطقه ابراز رضایت کرد و گفت: اولویت بر تذکر لسانی جرائم در مراحل اولیه و در صورت عدم رفع نقص، مطابق با آنچه وظیفه سازمان است و به دور از هر تردیدی برخورد شود.

پویا افزود: فضای مجازی، خبرگزاری‌ها و کانال‌های محلی در آگاهی سازی عمومی به ویژه صاحبان کارگاه‌ها و صنایع در خصوص روند اجرای شیوه‌نامه‌های بهداشتی نقش بسزایی دارند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز گفت: تعامل بین ادارات راه‌حلی مهم جهت پیشبرد امور و کاهش نارضایتی مردم است.

فاطمه آهو خوش اظهار داشت: با جدیت و درایت و تلاش شبانه‌روزی همکارانم در مجموعه بهداشت و درمان شهرستان و قاطعیت دادگستری در اجرای قانون تاکنون تخلف جدی در حوزه سلامت و یا قصوری در ارائه خدمات به شهروندان شاهد نبودیم.

حسین مؤمنی پور رئیس دادگستری شهرستان کنگان نیز، بر راهکارهای پیشگیری از وقوع جرم تأکید کرد و گفت: بخش اعظمی از جرائم حوزه سلامت ناشی از کم آگاهی عمومی است که ضرورت دارد، منابع و کانال‌های اطلاع‌رسانی تقویت و مصادیق به‌صورت شفاف در اختیار کارفرمایان و مردم گذاشته شود.

نشست مشترک سرپرست شبکه بهداشت و درمان با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان کنگان با محوریت مرور روند نحوه نظارت‌ها، پیگیری‌های قانونی و هم‌افزایی دو سازمان در راستای حفظ سلامت شهروندان برگزار شد.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان کنگان نیز در این نشست حضور داشت.


کلمات کلیدی:
نشست.مشترک     دادگستری     سیدمحمد.موسوی‌پویا     فاطمه.آهوخوش     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    
   

تاریخ بروز رسانی:   11 تير 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >