سرپرست شبکه بهداشت و درمان کنگان:
مشارکت در انتخابات هم حق و هم ادای تکلیف است

6 تير 1403

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: مشارکت در انتخابات هم حق و هم ادای تکلیف است

فاطمه آهو خوش در گردهمایی با موضوع جهاد تبیین و جشن عید غدیر خم و شرکت در انتخابات پرشور ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و با اشاره به برگزاری انتخابات پیشرو، گفت: در شرایط کنونی و با توجه به هجمه این رسانه‌های معاند و تبلیغات منفی علیه نظام جمهوری اسلامی لازم است که مردم انسجام و وحدت خود را حفظ کرده و با حضور پرشور در انتخابات نقشه‌های شوم دشمنان ایران را نقش بر آب کنند.

وی تصریح کرد: مشارکت در انتخابات ضمن اینکه حق شهروندان در تعیین سرنوشت سیاسی کشور به شمار می‌رود، یک ادای تکلیف دینی و شرعی نیز به‌حساب می‌آید.

آهو خوش با تأکید بر اینکه هرچقدر مشارکت مردم در انتخابات پرشورتر و حضورشان پررنگ‌تر باشد، دولت بعدی با قدرت و صلابت بیشتری بر سرکار خواهد آمد، گفت: این دولت منتخب به‌تبع آن مسئولیت خطیر خود را بیشتر حس خواهد کرد و با حضور پررنگ مردم در انتخابات دولتمردان بعدی الزام بیشتری به رعایت قانون و برطرف کردن مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم خواهند داشت.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه ناحیه شهرستان کنگان با تأکید بر تلاش برای شناخت نامزد اصلح، اظهار کرد: باید آگاهانه پای صندوق‌های رإی حاضر شد، چراکه در این انتخاب‌هاست که آینده ما رقم می‌خورد و بر همین اساس در انتخابات هشتم تیر با قدرت مشارکت می‌کنیم آینده کشور را رقم می‌زنیم.

حجت‌الاسلام محمدمهدی منش ضمن دعوت از مردم برای مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های روی، گفت: در این عرصه از انتخابات جریان‌های متنوع سیاسی حضور دارند که باعث مشارکت بالا و انتخاب واقعی می‌شود.

وی گفت: اگر قرار است برای آینده خود و کشورمان تدبیر کنیم، نباید در این انتخابات بی‌تفاوت باشیم و حضور حداکثری در پای صندوق‌های روی داشته باشیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه ناحیه شهرستان کنگان با تأکید بر اینکه همه مردم همواره در برابر خون شهیدان مسئول خواهند بود و لذا باید به رسالت خود به بهترین نحو عمل کنند و از سوی دیگر منتخب مردم و دولت آتی نیز باید تمامی امکانات خود را بسیج کند تا به نحو احسن رسالت خود را به سرانجام برساند.

گردهمایی با موضوع جهاد تبیین و جشن عید غدیر خم و شرکت در انتخابات پرشور با حضور پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در نمازخانه شبکه بهداشت و درمان برگزار شد و مسابقه و توزیع شیرینی و نهار و اهدای جوایز از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

 


کلمات کلیدی:
دعوت.به.انتخابات     مشارکت.در.انتخابات     شهرستان.کنگان     شبکه.بهداشت.درمان     فاطمه.آهوخوش        

تاریخ بروز رسانی:   6 تير 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >