فرماندار شهرستان کنگان:
حضور جمعیت جوان در همه موارد کارگشاست/ لازمه گردش چرخ اقتصاد وجود نیروی جوان و پر کار است

26 دی 1402

فرماندار شهرستان کنگان گفت: حضور جمعیت جوان در همه موارد کارگشاست و لازمه گردش چرخ اقتصاد در هر کشور منوط به وجود نیروی جوان و پر کار است.

احمد غریبی در جلسه شورای آموزش‌وپرورش اظهار داشت: حضور جمعیت جوان در همه موارد کارگشاست و لازمه گردش چرخ اقتصاد در هر کشور منوط به وجود نیروی جوان و پر کار است تا جایی که برخی کشورها نیروی جوان و کارآمد موردنیاز خود را از دیگر کشورها تأمین می‌کنند.
وی بیان داشت: جوانی جمعیت و فرزند آوری مورد تأکید مقام معظم رهبری است و ایشان نسبت کاهش جمعیت ابراز نگرانی جدی کرده‌اند.
فرماندار شهرستان کنگان گفت: تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و فرزند آوری یکی از اولویت‌های دولت مردمی ایران قوی برای حمایت از خانواده و فرزند آوری در نظر گرفته‌شده است.
غریبی بابیان اینکه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارای مفاد زیادی است که همگی قابلیت اجرا دارد گفت: امیدواریم با شرایط ایجادشده در آینده نزدیک شاهد افزایش تعداد فرزندان این مرزوبوم باشیم.
فرماندار شهرستان کنگان گفت: همه ادارات و نهادها بایستی در راستای سیاست‌های تشویقی جوانی جمعیت و حمایت از خانواده وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان کنگان نیز ضمن تقدیر از آموزش‌وپرورش و تعامل مستمر این اداره خصوصاً در برگزاری جشنواره ایران جوان بمان سال ۱۴۰۱ و کسب مقام سوم شهرستانی گفت: موضوع جمعیت یک دغدغه ملی است و با فرهنگ‌سازی و آگاهی بخشی به جوانان باید تلاش شود اهمیت موضوع برای آن‌ها روشن شود.
فاطمه آهو خوش اظهار داشت: با توجه به شروع مجدد جشنواره ایران جوان بمان در سال ۱۴۰۲ خواستار همکاری و همراهی آموزش‌وپرورش و دانش آموزان در اجرای هرچه بهتر جشنواره هستیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان کنگان خاطرنشان کرد: مهلت ارسال آثار دانش آموزان به جشنواره ایران جوان بمان در سال ۱۴۰۲ تا ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ است.


کلمات کلیدی:
نشست     شورای.آموزش‌.پرورش     فرماندار     احمد.غریبی     فاطمه.آهوخوش     شبکه.بهداشت.درمان    

تاریخ بروز رسانی:   27 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >