سرپرست شبکه بهداشت و درمان کنگان:
خلوص ایثارگران موجب می‌شود که احساس مسئولیت بیشتری داشته باشیم

5 دی 1402

 
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: خلوص ایثارگران موجب می‌شود که احساس مسئولیت بیشتری داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، فاطمه آهو خوش در دیدار با آزاده بازنشسته شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان با تأکید بر اینکه همه ما بدهکار و مدیون ایثارگری این عزیزان هستیم، اظهار کرد: آنان که رفتند کاری حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی کنند، رسالت ما نیز در این برهه از تاریخ قدم نهادن در راه آنان است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان تصریح کرد: یادآوری و شنیدن مصائب آن روزها ما را تقویت می‌کند تا در مسیر حق مستحکم‌تر از قبل قدم برداریم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان با بیان اینکه خلوص ایثارگران موجب می‌شود که احساس مسئولیت بیشتری داشته باشیم افزود: آزادگان ما تا سال‌ها در اسارت به سر بردند و با پایداری و ایستادگی در برابر دشمن مبارزه کردند، شکنجه دیدند و در نهایت با سرافرازی به کشور بازگشتند.
وی بیان کرد: تلاش ما این است تا خدمتگزار شما باشیم اگرچه نمی‌توانیم زحمات شما را جبران کنیم زیرا ایثارگری و فداکاری شما قابل جبران نیست اما همواره سعی‌مان این است که تا جای ممکن پاسخگوی شما باشیم.
دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران در قالب طرح سپاس و اجرای منویات مقام معظم رهبری صورت می‌گیرد و مسئولان به خانواده شهدا و ایثارگران و آزادگان سرکشی و از استقامت و فداکاری آن‌ها تقدیر می‌کنند.
آزاده سرافراز حاج مسعود روشن در این دیدار ضمن تشکر از حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان و هیئت همراه و ضمن بیان اینکه جای خرسندی است که هنوز نام و یاد ایثارگران دوران دفاع مقدس و خانواده‌های آن‌ها در اذهان مردم و مسئولان زنده است، گفت: حضور در بین این خانواده‌ها بیانگر توجه و ارزش‌گذاری آن‌ها به مقوله ارزش‌های انسانی و ملی است و این اقدام ارزشمند شما جای بسی تقدیر و سپاس دارد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، مسئول امور عمومی، مسئول حراست شبکه، مسئول حراست بیمارستان امام خمینی (ره)، یکی از اعضا شورای اسلامی شهر کنگان، مسئول امور ایثارگران شبکه، مسئول کارگزینی شبکه با حضور در منزل حاج مسعود روشن آزاده سرافراز و بازنشسته شبکه با اهدای لوح یادبود و هدیه از وی و خانواده محترمشان تجلیل کردند.
شایان‌ذکر است این آزاده غیور در سال ۱۸/۲/۱۳۶۱ در شلمچه به اسارت درآمدند و در سال ۳۰/۵/۱۳۶۹ به وطن بازگشتند.


کلمات کلیدی:
دیدار     آزاده.بازنشسته     فاطمه.آهوخوش     حاج.مسعود.روشن     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    
   

تاریخ بروز رسانی:   12 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >