معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان:
روابط بین بخشی بهترین راه تحقق اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است

1 امرداد 1402

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: روابط بین بخشی بهترین راه تحقق اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است.

فاطمه آهوخوش افزود: حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، ضرورت تبلیغ سیاست فرزندآوری و اجرای مفاد قانون جوانی جمعیت در سطوح مدیران جز راهکارهای مناسب جهت افزایش نرخ باروری در شهرستان است.
وی در خصوص لزوم همکاری کلیه دستگاه‌های اجرایی شهرستان در پیشبرد اهداف جوانی جمعیت، اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، فرهنگ‌سازی جوانی جمعیت و تعالی خانواده تاکید و سیاست‌های تشویقی برای ازدواج جوانان را بسیار حائز اهمیت دانست.
کارشناس مسئول سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در خصوص وضعیت موجود شهرستان از نظر شاخص‌های جمعیتی با تاکید بر فعالیت در حوزه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مطالبی را ارائه کرد.
لیلا آرتا بیان کرد: کمیته جوانی جمعیت حسب تاکیدات مقام معظم رهبری و لزوم اجرای قانون جوانی جمعیت و صیانت از خانواده در راستای افزایش نرخ رشد و جایگزینی جمعیت تشکیل شده است.
در پایان حاضرین در جلسه ضمن هم اندیشی به ارائه راهکارها و برنامه های پیشنهاد‌هایی در خصوص پیشبرد اهداف جوانی جمعیت پرداخته و دیدگاه‌ها و نظرات خود را مطرح کردند.
کمیته جوانی جمعیت با حضور نمایندگان ادارات شهرستان کنگان در محل شبکه بهداشت و درمان با محوریت اجرای هرچه بهتر قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برگزار شد.

 


کلمات کلیدی:
کمیته     .جوانی     جمعیت     .ادارات     شهرستان        

تاریخ بروز رسانی:   2 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >