رئیس شبکه بهداشت و درمان کنگان:
اجرای سیاست‌های جوانی جمعیت و خانواده محوری‌ترین برنامه‌ها در شهرستان کنگان است

2 خرداد 1402

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: اجرای سیاست‌های جوانی جمعیت و خانواده محوری‌ترین برنامه‌ها در شهرستان کنگان است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، مهندس محمود میر حاجی در این همایش بر مقوله فرزند آوری و جوانی جمعیت تأکید و گفت: مقام معظم رهبری همواره در فرمایشات خود، اقدام برای جوانی جمعیت را نجات کشور از بحران قلمداد کرده‌اند و این نشان‌دهنده اهمیت موضوع است.
وی بابیان اینکه همایش ملی جوانی جمعیت مقدمه‌ای برای برگزاری همایشی با عنوان "سیاست‌گذاری‌های جمعیت" در سال آینده است، افزود: هدف اصلی این همایش‌ها، پیگیری هدفمند فرمایشات رهبر معظم انقلاب در موضوع جمعیت و عبور از بحران سالمندی است.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: موفقیت در موضوع جوانی جمعیت نیازمند کمک و همکاری کلیه مسئولین استانی و کشوری و نهادهایی که بر طبق قانون، وظایفی بر عهده آن‌ها گذاشته شده است، است.
مهدی قاسمی معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری کنگان نیز بر لزوم راه‌اندازی مهدکودک در ادارات و حمایت مدیران از بانوان شاغل و پیگیری آیین‌نامه‌های حمایت از خانواده در ادارات شهرستان را خواستار شدند.
در راستای گرامیداشت هفته جمعیت، همایش جوانی جمعیت با حضور معاون سیاسی فرماندار شهرستان، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان عضو شورای اسلامی شهر کنگان، مشاور امور جوانان فرمانداری، رئیس اندیشگاه سلامت شهرستان و مسئول امور خیریه مهرآور شهرستان، مسئول حراست شبکه، معاون بهداشتی شبکه، معاون اداری شبکه، کارشناسان سلامت خانواده و جمعیت شبکه، پرسنل مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان، ستاد شبکه بهداشت و درمان در محل سالن کتابخانه غدیر برگزار شد.
در پایان به همکارانی که در امر فرزند آوری و جوانی جمعیت موفق بودند جوایزی اهدا شد.

    

تاریخ بروز رسانی:   3 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >