نماینده کنگان، دیر، جم، عسلویه در مجلس شورای اسلامی:
مسئولین ظرفیت‌ها را برای رشد و شکوفایی حوزه سلامت به پای کار بیاورند

18 آذر 1399

 

نماینده مردم کنگان، دیر، جم، عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین باید تمام ظرفیت‌های استان بوشهر برای رشد و شکوفایی حوزه سلامت را پای کار بیاورند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، حجت‌الاسلام موسی احمدی در نشست با رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اظهار داشت: نگاهمان این است که از تمام ظرفیت‌های استان برای رشد و شکوفایی حوزه سلامت بهره گیریم.
وی ضمن تقدیر از خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی رییس دانشگاه و مجموعه مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان در رابطه با خدمت به مردم شریف استان بوشهر بیان کرد: ان‌شاءالله آنچه در توان داشته باشم و عملی باشد را برای کمک به کنگان و رفع چالش‌ها و مشکلات آن به ویژه در بخش بهداشت و درمان به کار خواهم گرفت.
حجت‌الاسلام احمدی اظهار داشت: با تلاش و اهتمام رییس و مجموعه مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اقدامات ارزشمندی در مبارزه با بیماری کرونا در سطح استان انجام‌شده است.
نماینده مردم کنگان، دیر، جم، عسلویه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با اعتقاد به جایگاه ارزشمند حوزه بهداشت و درمان استان و همه عزیزانی که در این عرصه خدمت می‌کنند، از هم‌افزایی‌ها و اندیشه‌ها و تفکرات توانمندی‌های آنان برای اعتلای نام استان به خوبی بهره خواهیم گرفت.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز بیان کرد: حوزه صنعت با بهداشت و درمان شهرستان کنگان در راستای انجام تعهدات و مسئولیت‌های اجتماعی صنعت تعامل و همکاری بیشتر داشته باشد.
مهندس خلیل جوکار ضمن طرح نیازهای حوزه سلامت خواستار پیگیری اجرایی شدن موافقت‌نامه سه وزارت خانه در خصوص معین نفت شدن بیمارستان امام خمینی (ره) شد و اظهار داشت: استفاده از ظرفیت‌های صنعت در قالب مسئولیت‌های اجتماعی، می‌تواند نویدبخش افق روشنی برای مردم شهرستان کنگان باشد.


کلمات کلیدی:
    نماینده     .رئیس.     شبکه     .کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   19 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >