پیام تبریک روزپزشک توسط رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان

1 شهريور 1399

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در پیامی روز پزشک را به پزشکان و جامعه پزشکی تبریک گفت :

 

بسمه تعالی

یا من اسمه دواء و ذكره شفاء

خجسته سالروز ميلاد فخر ايرانيان و شهره جهانيان ، حكيم و فيلسوف بزرگ ابو علي سينا بر شما پزشکان ارجمند سرزمین یاران منتظر كه در كسوت پر افتخار پزشكي به خدمت خالق و مخلوق ، مشغولید را تبريك عرض مي نمايم.

پزشکان ضامن سلامت جامعه، امنیت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند.

اینجانب این روز بر جامعه پزشکی و تمامی پزشکان متعهد کشور، خصوصا پزشکان کنگان ، مراکزخدمات جامع سلامت شهرستان کنگان و بیمارستان امام خمینی (ره)  مبارک باد.

 

خلیل جوکار

رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کنگان

 

 

 

 

 

 

 

 

دلی آکنده از احترام و سپاس، فرا رسيدن يکم شهريورماه، سالروز دانشمند بزرگ و طبيب برجسته نامدار ايرانی، شيخ‌الرئيس ابو علی سينا که به شايستگی روز پزشک نامگذاری شده است را به شما صميمانه تبريک عرض می‌نماييم و برای شما پزشک محترم، اعتلای مقام و علو منزلت آرزو می‌کنيم. اميدواريم ستاره‌ی زندگی و اختر دانشتان، پيوسته ايام بر دل بيماران بتابد.

 

بدین وسیله یکم شهریور زاد روز حکیم بوعلی سینا،

بزرگ دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام

و روز پزشک بر تمامی طبیبان فرزانه و جامعه پزشکی

تلاشگر ایران اسلامی تبریک عرض مینماییم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بسمه تعالی

 

زاد روز طبیبان و دانشمندان نام آور ایران زمین ابوعلی سینا و ذکریای رازی و روز گرامیداشت مقام شامخ پزشک و داروساز به کلیه اهالی علم و ایثار حرفه مقدس پزشکی، و کلیه پزشکان رقیق الخلق، حکیم النفس و جید الحدس که نماد و نمود خدمت خاضعانه و مظهر امید و حیات اند، بخصوص همکاران سختکوش و عزیز شاغل در شهرستان کنگان  که بدور از عافیت طلبی و مطامع و منافع دنیوی، دل در گرو خدمت صادقانه، با نفس مسیحایی و حیاتبخش خویش تسکین آلام دردمندان و کوشا در صیانت از حریم و نعمت بی بدیل سلامتی و بهداشت این شهرستان هستند را تبریک می گویم و برای همه این عزیزان و پیشگامان حوزه سلامت از درگاه خداوند طبیب و حکیم آرزوی توفیق و بالندگی دارم.

 

خلیل جوکار

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان

 

 

 

 

    

تاریخ بروز رسانی:   12 شهريور 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >