رگزاری آزمون فصل دوم بهورزان شاغل شهرستان کنگان

1 آبان 1398

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت:آزمون فصل دوم بهورزان شاغل در خانه های بهداشت شهرستان کنگان  در نیمه اول آبان ماه همزمان با سایر شهرستان های استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان ،رئیس شبکه بهداشت و درمان کنگان  گفت:این آزمون سالیانه در سه فصل برگزار می گردد و در هر فصل بهورزان در مورد مسائل مختلف بهداشتی مورد ارزیابی و آزمون قرار می گیرند .
 
خلیل جوکار افزود:مباحث  فصل دوم  شامل بیماریهای واگیر و غیر واگیر و آموزش سلامت و سلامت روانی و اجتماعی اعتیاد ، میانسالان بود.
وی اضافه کرد:پس از آخرین آزمون فصل سوم که در فصل زمستان برگزار می گردد بهورزان بر حسب نمره آزمون در ۳ گروه خوب و متوسط و ضعیف قرار می گیرند  که از ۳نفر بهورز  دارای بیشترین نمره بعد از جمع بندی نمره ۳فصل سالیانه توسط شبکه بهداشت مورد تشویق قرار می گیرد و بهورزان متوسط و ضعیف آموزش های لازم را در جلسات بهورز ی می بینند.
13
نفر از  بهورزان در این آزمون شرکت داشتند.

شایان ذکر است این آزمون با حضور ناظر استانی خانم عباسی فرد مسئول آموزشگاه بهورزی خورموج وهمچنین  امورعمومی وحراست وکارشناس آموزش شبکه بهدشات ودرمان کنگان برگزارشد.    

تاریخ بروز رسانی:   8 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۱۵

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >