برگزاری آزمون ضمن خدمت کارکنان (فصل اول مراقبین سلامت) شاغل در شهرستان کنگان

27 تير 1398

 

آزمون مراقبین سلامت شامل بهداشت خانواده، ماماها، کارشناسان بهداشت حرفه‌ای و فصل اول بهورزان شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در این خصوص اظهار داشت: با توجه به اهمیت آموزش کارکنان در ارائه خدمت باکیفیت بر مبنای اصول علمی به کلیه مراجعین و در راستای ارتقای و ارزیابی دانش همکاران از آخرین دستورالعمل‌ها و بوکلت‌های آموزشی گروه‌های مختلف سنی، آزمون برای گروه مراقبین سلامت شامل بهداشت خانواده، ماماها، کارشناسان بهداشت حرفه‌ای برگزار شد.
فاطمه آهوخوش بیان کرد: ارتقا دانش علمی کارکنان حوزه بهداشت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و مراقبین سلامت و ماماها می‌بایست هم‌زمان با سایر فعالیت‌ها نسبت به علم‌آموزی و انتقال آن به گروه‌های هدف اهتمام ورزند.
وی در ادامه به اهداف برگزاری این آزمون اشاره کرد و گفت: این آزمون باهدف سنجش توان علمی مراقبین سلامت، بهداشت حرفه‌ای و ماماها و آشنایی مجدد با مطالب، دستورالعمل‌ها و فصلنامه‌ها برای این سه گروه برگزار شد.
فاطمه آهوخوش گفت: تعداد شرکت‌کنندگان در آزمون مراقبین سلامت
۳۸ نفر بوده که با حضور ناظر استانی معاونت بهداشتی و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، حراست، امور عمومی و کارشناس گسترش شبکه بهداشت و درمان شهرستان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان برگزار شد.


کلمات کلیدی:
آزمون     مراقبین.سلامت     معاون.بهداشتی     فاطمه.آهوخوش     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    
   

تاریخ بروز رسانی:   27 تير 1398

تعداد بازدید:   ۱۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >