معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان کنگان:
کلینیک تخصصی کوثر کنگان موجب رضایتمندی مردم شده است

8 امرداد 1396

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان کنگان گفت: کلینیک تخصصی کوثر کنگان در راستای سیاست وزارت بهداشت برای ارایه خدمات بهینه درمانی به مردم شهرستان کنگان راه‌اندازی شده و موجب رضایتمندی مردم را فراهم کرده است.  

احمد خاک نژاد در حاشیه بازدید از کلینیک تخصصی کوثر شهر کنگان افزود: وضعیت کنونی کلینیک تخصصی کوثر نسبت به گذشته بهبود یافته است و انتظار می‌رود با راهکارهای داده‌شده سبب افزایش رضایتمندی بیشتر مراجعین و بیماران شود.


رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز گفت: با توجه به استیجاری بودن ساختمان کنونی و عدم تناسب کاربری درمانی این ساختمان، اعتبار برای احداث ساختمان کلینیک در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مصوب گردیده و به‌ زودی عملیات احداث آن شروع خواهد شد.


مهندس محمد بازیاری بابیان اینکه شنیده شــدن صدای بیمار وظیفه متولیان سلامت است افزود: متولیان حوزه سلامت شهرستان همواره آماده شنیدن انتقادات و پیشنهادات در حوزه بهداشت و درمان شهرستان برای بهبود کیفیت ارایه خدمات به مردم هستند.


معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان کنگان، رییس شبکه بهداشت و معاونین وی به همراه مدیر داخلی بیمارستان از کلینیک تخصصی کوثر بازدید و ضمن بررسی مشکلات موجود، جهت مرتفع کردن آن‌ها به بررسی راهکارها پرداختند.


در این بازدید از قسمت‌های مختلف کلینیک دیدن و با تعدادی از پرسنل کلینیک، بیماران و همراهان بیماران نیز در مورد وضعیت کلینیک ملاقات و گفتگو شد.


کلمات کلیدی:
معاون     .سیاسی     .     کلینیک     کوثر     .کنگان    
تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >